Seslendirme

Seslendirme Ekibimiz

Kurumsal künye anonsları, reklam ve kampanya seslendirmeleri dilediğiniz saatlerde yayın akışınıza eklensin…

post sample

Onur ÖZDEN

Reklam/Prodüksiyon

Merhaba ben Onur Özden, prodüksiyon dışında reklam ve radyo okumaları yapıyorum. Viva Medya ailesi olarak firmanızın metinlerini seslendirebiliriz.

post sample

Berna HOCALAR

Reklam Seslendirmenimiz

Merhaba ben Berna, yaklaşık 20 yıldır profesyonel olarak seslendirme yapıyorum. Günlük ve haftalık kampanyalarınızı seslendirebilir, firmanızın sesi olabilirim.

post sample

Alparslan A.

Reklam Seslendirmenimiz

Merhaba ben Alparslan, profesyonel olarak birçok özel kuruluşa ses veriyorum. Reklam, imaj ve künye anonslarını çeşitli tarzlarda okuyabilir, firmanızın sesi olabilirim.

post sample

Eren S.

Özel Seslendirmenimiz

Merhaba ben Eren, uzun zamandır Ulusal TV ve Radyolara ses veriyorum. Kurumunuza özel seslendirme yapmamı isterseniz bana Viva Medya aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

post sample

Nermin Ö.

Özel Seslendirmenimiz

Merhaba ben Nermin, birçok ulusal yayında seslendirmen ve spiker olarak görev aldım. Şu anda reklam, kurumsal künye ve haber metinleri okuyorum. Dilerseniz sizin firmanızın sesi olabilirim.

post sample

Sahra AYGÜN

Özel Seslendirmenimiz

Merhaba ben Sahra Aygün, Kanal D, Haber TÜRK, ATV gibi kanallarda muhabir olarak, Best FM’de 2,5 yıl radyo programcısı olarak görev yaptım. Şimdi VİVA MEDYA’ da özel projelerinizin, tanıtımlarınızın ve kurumsal künye anonslarınızın sesi olabilirim.